Klub Pod Palmą
To druga odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego.
Tym razem usłyszymy aż 16 kompozycji, które nie pojawiły się na pierwszej części trasy. Piosenki zagrane w nieznanych dotąd aranżacjach, na żywo! 
Zgromadzoną publiczność zaczarują dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak - wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy wyjątkowym głosem. 
Nie mniej przyjemnie posłuchać będzie wyjątkowego duetu - Etiennette Wiśniewskiej z Tatą w Rozmowie Ojca z Córką - Jest Tak... 
Zapraszamy serdecznie!
Artysta przygotował na ten koncert trzy rodzaje biletów, dwa z nich dają możliwość spotkania twarzą w twarz, po koncercie!
BILET NORMALNY - uprawnia do uczestnictwa w koncercie.
BILET VIP BACKSTAGE PASS - uprawnia do spotkania z Michałem po koncercie, a także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
BILET SPONSOR PACKAGE - uprawnia do uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.
Informacja o godzinie próby zespołu zostanie podana dzień przed wydarzeniem na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. Zdjęcie wykonuje obsługa zespołu. Fotografię można pobrać dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Data wydarzenia: 2024-10-20 18:00:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet