Klub Pod Palmą
BATUSHKA
TERRORDOME
SHADOHM
21.09 RZESZÓW @Pod Palmą
bilety -> https://bit.ly/4bl0klT
meet&greet -> https://bit.ly/batushka-vip-cp2-2024
 
 
BATUSHKA - Po bardzo pracowitym koncertowo roku 2023, w którym po raz trzeci odbyli trasę po Ameryce Północnej, odwiedzili po raz pierwszy Azję oraz Indonezję, a w międzyczasie zagrali dwie trasy w Europie, troszkę zwalnia i koncentruje się na nowej płycie, która ukaże się jesienią 2024 w barwach austriackiej Napalm Records. Trasa promująca nadchodzący krążek rozpocznie się właśnie we wrześniu.
 
SHADOHM - To nowa nazwa na rodzimym podwórku. Jednak za tą nazwą kryje się wieloletnie doświadczenie oraz pasja. SHADOHM to zespół powołany do życia i dowodzony przez Pawła "Pavulona" Jaroszewicza (Vader, Decapitated, Antigama, Hate, Batushka)
SHADOHM szokuje przede wszystkim ogromną rozpiętością stylistyki, od najczarniejszego black metalu, po metalcorowe rytmy, a kończąc na groove`owych melodiach grobowego doom metalu.
„Through Darkness Towards Enlightenment” debiutancka płyta SHADOHM to nowoczesne połączenie stylów: Architects, Lorna Shore, Meshuggah, Gojira i Katatonia szokujące słuchacza od początku do końca.
Pięć utworów melodyjnego transu z niesamowitymi wokalami, które przeniosą Cię w inny wymiar nowoczesnego metalu. Zespół jest konglomeratem doświadczonych profesjonalistów skupionych na jednym wspólnym celu – przedstawieniu naszej wizji masom.
Muzykę na debiutancki album zarejestrowano:
perkusja w Santa Studio z Mikołajem Kiciakiem, Filipem Hałucha, Sebastianem Hasem jako realizatorzy nagrań;
wszystkie gitary w Heinrich House Studio we współpracy z Filipem Hałucha;
wokale w Santa Studio z Sebastianem Hasem za konsolą.
Całość została zmiksowana i poddana masteringowi przez Sebastiana Hasa w Santa Studio (Behemoth, Obscure Sphinx). Za oprawę graficzną odpowiada duet: wokalista Adrian Meissner oraz grafik Michal „Xaay” Loranc (God Dethroned, Kamelot, Nile). Zdjęcie zespołu wykonała Aleksandra „Kosa” Majak.
Pavulon o płycie: „Through Darkness Towards Enlightenment”jest komentarzem do tego, jak postrzegam otaczającą mnie rzeczywistość i jest wypadkową wszystkiego z czym mierzyłem się na przestrzeni lat. Jest to forma uwolnienia narastającego od wielu lat napięcia i frustracji, forma katharsis, rodzaj terapii – pogodzenia się ze swoimi demonami i znalezienia siły do realizacji swoich celów wbrew wszelkim przeciwnościom.”
Debiutancki album zostanie wydany 8 marca 2024 roku w formie cyfrowej na najpopularniejszych platformach streamingowych oraz na płycie CD nakładem dobrze znanej polskiej wytwórni Selfmadegod Records. Pre-order zostanie uruchomiony na początku lutego w sklepie internetowym wydawcy.
W dniu premiery, Shadohm wyruszy w trasę koncertową Czarna Pascha 2024 razem z black/doom metalową grupą Batushka.
SHADOHM:
Adrian „Klama” Meissner (Batushka, It Follows) – wokal
Paweł „Pavulon” Jaroszewicz (Batushka, Antigama) – perkusja
Rafał „Tarlachan” Łyszczarz (Batushka, Hore) – gitara, wokal
Błażej Kasprzak (Batushka) – gitara basowa
Jakub „Szatan” Śliwowski (Batushka, Hore) – gitara
TERRORDOME to polski zespół grający thrash metal, który cechują szybkość i agresja. Będąc aktywnym na scenie od 2005 roku, zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Vader oraz miał okazję zagrać na wielu festiwalach takich jak Obscene Extreme, True Thrash Fest Japan, Metalmania czy Metalfest.
 
Bilety w pulach :
- 1 pula 60 zł
- 2 pula 70 zł
- 3 pula 80 zł
- w dniu koncertu 100zł

Data wydarzenia: 2024-09-21 19:00:00

Cena biletu: zł

Zamów bilet