Klub Pod Palmą
11 stycznia 2025 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Rzeszowa! Po kilkuletniej przerwie zespół wystąpi w Filharmonii Podkarpackiej przy ul.Szopena 30. Repertuar klasyków rocka nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Na sezon 2024/2025 zespół przygotował kolejne nowości w liście utworów. Zapraszamy w sobotę 11 stycznia 2025. Początek koncertu o 19:30
 
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od ponad 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 400 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 300000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018. 
To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty, Sebastiana Machalskiego, wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. 
 
 
11 stycznia 2025
RZESZÓW
Filharmonia Podkarpacka
ul. Szopena 30
 
Wejście od 19:00
Początek koncertu o godzinie 19:30
 
Bilety w przedsprzedaży od 159 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Kupbilecik/Ebilet/Biletyna.
https://www.ticketmaster.pl/artist/queen-symfonicznie-bilety/73333
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/queen-symfonicznie/
 
Ubiegłe lata to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – większość koncertów, które odbyły się w latach 2015-2020 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca. Często muzycy występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej dwa razy po brzegi Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej a także w Filharmonii Narodowej. 
Zespół wystąpił też w grudniu 2016 w powiększonym składzie w Atlas Arenie w Łodzi z gościnnym udziałem Michała Szpaka i Joanny Woś
 
Najnowszy wywiad z Jankiem Niedźwieckim można przeczytać tutaj: https://lifein.pl/radosc-i-ekscytacja/
Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy: 
www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie
www.instagram.com/queensymfonicznie

Data wydarzenia: 2025-01-11 19:00:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet