Klub Pod Palmą

Respect Tour 2020. Wiesz jaki to czas?!
25.10.2020 Pod Palmą - Rzeszów!
godz. 18:00
Bilety:
Przedsprzedaż:
50 PLN kolekcjonerskie,(nfo o dostępności biletów wkrótce)
online 55 PLN już dostępne https://ticketos.pl/event/3027
(z możliwością wymiany po koncercie na bilet kolekcjonerski).
60 PLN w dniu koncertu.

Sweet Noise Band
25 lat od wydania pierwszego albumu zespołu zat. «Respect» jego przekaz jest dalej porażająco aktualny, dlatego powstała jesienna klubowa trasa koncertowa #RespectTour 2019. Objęła ona osiem miast – Białystok, Kraków, Szczecin, Wrocław, Zabrze, Lublin, Gdynia, Warszawa.
Zespół po 15 latach powrócił na sceny klubowe, i zrobił to w mistrzowskim stylu. Pełne kluby, nieokiełznana energia zespołu i fanów, a każdy koncert to niepowtarzalne widowisko.
„Koncert wyrwał z butów”, „To był cios!”, „100% autentyk do ostatniej kropli potu. Wykonanie na światowym poziomie”, to tylko kilka opinii fanów uczestniczących w trasie #respecttour 2019.
Rozpędzona machina Sweet Noise w 2020 zagra kolejne klubowe koncerty kontynuując w roku 2020 respecttour.
Podczas trasy zagra nie tylko utwory z albumu «Respect», ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. utwory „Wyżej” i „Kamień” które nie były grane od lat 90’tych.
Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem. Sweet Noise 2.0 brzmi lepiej niż kiedykolwiek!
Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Jesienne spotkania z Wami napędziły nas do kolejnych koncertów oraz działań przy nowej płycie.
Przekażcie to info wszystkim Ludziom Cienia. Do zobaczenia pod sceną!

https://www.facebook.com/sweetnoiseband/
https://www.facebook.com/glacaofficial/

Data wydarzenia: 2020-10-25 17:00:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet