Klub Pod Palmą
Sarius to młody częstochowski raper, który zadebiutował w ramach Asfalt Records w listopadzie 2013. Ma mocny i charakterystyczny styl.

Jego debiutancki album “Blisko Leży Obraz Końca” powstał pod skrzydłem DJ Eproma, autora prawie wszystkich produkcji i głównego realizatora całości.
Jeśli chodzi o hip-hop, pierwszą walkę i pierwsze zwycięstwo w karierze zawodowej ma już za sobą – płyta spotkała się z uznaniem słuchaczy. Entuzjastycznym ocenom towarzyszyło zaskoczenie ukrytym do tej pory talentem Sariusa. Na raperze poznał się między innymi O.S.T.R., który wraz z Hadesem nagrał gościnne zwrotki, a także wyprodukował jeden numer na płycie. Swój bit dostarczył też Emade.
 
Kiedy - 08.10.
Gdzie - Klub Pod Palmą | Rzeszów
Wiek - 16+
Start - 18:30
 
Bilety dostępne tylko na Kupbilecik.pl
Link do biletów:
http://kbq.pl/78047
 
I PULA - 49 PLN
II PULA - 59 PLN
III PULA - 69 PLN

W dniu koncertu - 80 PLN
 
❊Loża 30 PLN
☎Rezerwacja lóż pod numerem (17) 872 39 52, od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00. Rezerwacja loży ważna jest przez jedną godzinę od momentu rozpoczęcia się danego wydarzenia!
 
____________________
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
 

Data wydarzenia: 2022-10-08 18:30:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet