Klub Pod Palmą

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Pod Palmą z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Marcin "Kali" Gutkowski, promujący jego nowy album „Droga koguta”, który odbędzie się w 11.09.2020. w Rzeszowie.

Start/ drzwi: 17:30
Koncert: 19:00

Miejsce: Klub Pod Palmą, ul. Cicha 4a, Rzeszów

Bilety: od 45 PLN
Przedsprzedaż:
Biletomat.pl - bilety online: https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/kali-rzeszow-9150/
• Stacjonarnie: Thorn&Emm S.C. ul. Cicha 4, Rzeszów w cenie 50 zł.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/171847744106382/

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.
Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

„Droga koguta" to jedenaście premierowych kawałków, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie Kaliego ze „świeżym uchem" Flvwlxssa. Ta doskonale wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc "Drogę Koguta" uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka.

„Droga Koguta” to również porywające kooperację z gośćmi, wśród których nie zabraknie starych dobrych znajomych szefa Ganja Mafii, jak również zaskakujących, niemal międzypokoleniowych pomostów, potwierdzających miałkość podziału na nową i starą szkołę.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy :
Grupa Bashesh - backstage koncertowy

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com

Data wydarzenia: 2020-09-11 17:30:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet