Klub Pod Palmą

Kto: Grzegorz Kupczyk & CETI (40-lecie płyty "Dorosłe Dzieci") + gość specjalny Jaguar (40-lecie zespołu)

Kiedy: 17.02.2024

Gdzie: Klub Pod Palmą, Rzeszów, ul. Cicha 4a

 

Bilety:
I pula 79 PLN
II pula 89 PLN
III pula oraz w dniu koncertu 99 PLN
 
Bilety z I puli w cenie 79 PLN do nabycia:
►Kup Bilecik
Online:
https://kbq.pl/110536
Punkty sprzedaży stacjonarnej:
✶Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 17 (Sklep Muzyczny Riff)
►Stage24
Online:
https://stage24.pl/events/pod-palma-1740
► Na stronie klubu:
http://palma.rzeszow.pl/
Na stronie danego wydarzenia na samym dole jest link "zamów bilet":
►Klikamy "zamów bilet":
►Wypełniamy dane.
►Na maila przychodzi info z numerem konta.
►Płacimy przelewem za określona liczbę sztuk.
►Drukujemy potwierdzenie przelewu i przynosimy je w dniu koncertu/imprezy na bramkę.
►Za okazaniem potwierdzenia wpłaty wchodzimy do klubu.

__________________________________
Grzegorz Kupczyk (CETI, Non Iron, ex-Turbo), jeden z prekursorów hard rocka i heavy metalu w Polsce, zawsze wierny gatunkowi, charyzmatyczny wokalista, autor i wykonawca wielu utworów, które przeszły do historii polskiej muzyki, wystąpi dla Was z zespołem CETI w specjalnym programie muzycznym "40-lecie płyty Dorosłe Dzieci".

Oprócz utworów znanych z legendarnej płyty zespołu Turbo, w którym Kupczyk przez wiele lat występował, wykona również kompozycje bonusowe, które nie trafiły na płytę. Pojawią się również inne uwielbiane przeboje artysty. Zatem będzie to prawdziwy rarytas dla fanów zespołu i wielbicieli muzyki rockowej w Polsce.

Przypomnijmy, że krążek "Dorosłe Dzieci" to pierwszy album Turbo, który swoją premierę miał w 1983 roku. Tytułowy utwór "Dorosłe Dzieci" stał się nie tylko jednym z najważniejszych i największych przebojów wczesnych lat 80. ale i całej polskiej muzyki rockowej.
Na krążku znalazły się także takie klasyczne już utwory jak "Pozorne życie" czy "Szalony Ikar". Album, który chwalony był za bezkompromisową energię i aranżacyjno - kompozytorskie nowatorstwo, należy już do kanonu klasyki polskiej muzyki.

Zespół wystąpi w składzie:
Grzegorz Kupczyk - wokal
Tomasz Targosz - gitara basowa
Bartek Sadura - gitara
Jakub Kaczmarek - gitara
Piotr Szpalik - perkusja

__________________________________

Jaguar powstał w Gdańsku w 1984 roku, zadebiutował w tym samym roku na festiwalu w Jarocinie. Udział w tym wydarzeniu zakończył się ogromnym sukcesem grupy, zespół wygrał festiwal.
Rok 1985 to kolejne udane występy w całej Polsce, m.in. ponownie na festiwalu w Jarocinie. W kwietniu 1986 r. Jaguar wystąpił podczas pierwszej Metalmanii w katowickim Spodku, razem z tak znanymi metalowymi zespołami jak choćby: KAT, TURBO, Vader.
Do sukcesów Jaguara należy też zaliczyć wspólne koncerty z TSA, Lady Pank i Dżem. W 1987 roku zespół na wiele lat zawiesił swoją działalność.

W 2022 roku Jaguar wspaniale przyjęty przez publiczność sensacyjnie powrócił do regularnego grania koncertów, i to w niemal oryginalnym składzie z lat 80-tych. Formacja przez minione dwa lata koncertowała m.in. u boku TURBO, Grzegorz Kupczyk & CETI, oraz jako headliner w trakcie licznych muzycznych wydarzeń. Na rok 2024 Jaguar zaplanował wydanie dwóch płyt. Podczas koncertu w Rzeszowie usłyszycie wszystkie ich najlepsze numery!

Skład zespołu:
Dariusz Grzechnik - perkusja
Jerzy Rębisz - gitara
Robert Miszkin - gitara
Grzegorz Martyński - bas
Mariusz Juriewicz - wokal

Data wydarzenia: 2024-02-17 17:30:00

Cena biletu: 79 zł

Zamów bilet