Klub Pod Palmą
Już 10 marca, Aleshen wystąpi w Rzeszowie, w klubie Pod Palmą, w ramach trasy koncertowej promującej najnowsze wydawnictwo artysty.
Po bardzo ciepło przyjętym albumie, artysta młodego pokolenia, wyróżniający się własnym, unikalnym stylem oraz niepowtarzalnym brzmieniem, wyrusza w trasę koncertową po całej Polsce.
W trakcie występów raper po raz pierwszy zaprezentuję na żywo materiał z najnowszego albumu, usłyszymy także starsze hity Aleshena. Utwory zostaną specjalnie zaaranżowane na potrzeby trasy, pojawią się również partie gitarowe grane na żywo. Na trasie pojawią się goście specjalni.
Aleshen Tour to niepowtarzalna okazja na usłyszenie nowego albumu w wyjątkowej odsłonie!
 
BILETY/TICKETS:
bilety dostępne tylko online na stronie: aleshentour.pl / stage24.pl
BILET VIP MEET&GREET:
spotkanie z Aleshenem
pamiątkowe zdjęcie polaroidem
plakat z autografem
wcześniejsze wejście do klubu / wejście bez kolejki
 
INFO
Data: 10.08.2024
Miejsce: Rzeszów, Klub Pod Palmą
Timetable:
TBA
Support: Kidzlori
Regulamin wydarzenia:
Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.
Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście). 

Data wydarzenia: 2024-03-10 19:00:00

Cena biletu: 0 zł

Zamów bilet